Jak to jest z tymi oczepinami ?

Czyli czego spodziewać się od filmowca

Zazwyczaj plan jest taki, żeby ślub wziąć tylko raz.

Nie spotkałem się jeszcze z parą młodą, która na poważnie podczas omawiania szczegółów dnia ślubu powiedziała „to może następnym razem”. Każdy w planowaniu wesela jest zielony i nic dziwnego, od tego właśnie macie nas. Tych którzy piastują godnie brzmiący tytuł „usługodawców”.

Co więcej spośród wszystkich usługodawców właśnie fotograf oraz filmowiec mogą najwięcej powiedzieć o praktycznie każdym elemencie składającym się na organizacje takiego dnia.

Fotografia Ślubna

Każdy w planowaniu wesela jest zielony i nic dziwnego, od tego właśnie macie nas.

Fotografia Ślubna Wrocław

Zatem czego można spodziewać się po filmowcu lub fotografie na pierwszym spotkaniu? Że może służyć radą!

Towarzyszymy parze młodej od samego początku do praktycznie samego końca tego dnia. Obserwujemy wszystko, rejestrujemy a potem zazwyczaj wpatrujemy się w to przez długie godziny przed ekranami komputerów.

Skoro wynajmujecie osobę z branży, której poniekąd również zależy na tym aby wszystko ładnie wyglądało i wypadło jak najlepiej to dlaczego tego nie wykorzystać?

Zaręczam, że żaden filmowiec nie powie Wam „sorry nie znam się” albo „za taką poradę to będzie plus pięć stówek”. Każdemu w miarę doświadczonemu i zaangażowanemu w pracę filmowcowi zapali się czerwona lampka mówiąca „oho tu będzie pięknie”.

Rynek ślubny zalany jest szeregiem atrakcji oraz usług, które mają za zadanie wzbogacać ten jeden jedyny dzień.

Ale jak w każdej branży bywa, część istnieje tylko po to aby wyciągnąć od was pieniądze.

Sale bankietowe proponują szereg dodatkowych dań serwowanych przez „szefa kuchni” z fajerwerkami buchającymi z jedzenia, bywają dj’e którzy sprzedadzą Wam szereg dodatkowych zabaw podczas oczepin albo animacji w okazyjnej cenie.

Prawda jest jednak taka, że to filmowiec lub fotograf będzie miał więskzą wiedzę w tym temacie. On również chce aby ten dzień wyglądał jak najlepiej, ponieważ im lepsze ujęcia uda się złapać tym bardziej będziecie zadowoleni a materiałem z świetnego wesela nawet stary wyjadacz nie pogardzi.

Fotografia Ślubna Wrocław

Zaręczam, że żaden filmowiec nie powie Wam „sorry nie znam się” albo „za taką poradę to będzie plus pięć stówek”.

Fotograf na wesele

Jedna rada, która jest dosyć uniwersalna dla praktycznie każdej pary młodej organizującej ślub, jest taka: radźcie się Filmowca